Haziran, 2019

01Haz00:0507(Haz 7)23:05Batı Karadeniz Trekking KonaklamaSeyahat Batı Karadeniz

Küre Dagları Valla Kanyonu

Fazlası

Etkinlik Detayı

Tarih : 1-7 Haziran 2019
İçerik : Trekking
Etkinlik sorumlusu: Argun Baydan
Faaliyet ücreti : 1650 TL
Demirçarık üyeleri( bknz nasıl olunur: http://trekinturkey.com/demir-carik-uyeligi-hakkinda/) %10 indirim alacaktırlar. (Demirçarık katılımcı limiti ilk başvuran ve kaparo yatıran 4 kişi ile sınırlıdır)
Etkinliğimiz 8407 Belge numaralı acente ile yapılmaktadır.
Fiyata dahil hususlar: İstanbul’da başlayıp yine İstanbul’da biten transferler, seyahat sigortası, rehberlik hizmetleri, 6 gece 2-3 kişilik odalarda konaklama 3 akşam yemeği 1 öğlen yemeği ve tüm kahvaltılar
Dahil olmayan hususlar: Belirtilmeyen öğünler müze, mağara vb ören yeri giriş ücretleri şahsi harcamalar
Katılımcı limiti : Rehber dahil 16 kişi
Katılım şartları: Bizimle yürüyor yada bizimle yürüyenlerden referanslı olmak, doğa şartlarına ve grup olarak davranma bilincine sahip olmak.
Konaklama :Otel -Pansiyon ve köy evi konaklama

Araçta yerleşim: Araç yerleşimi kaparo sırasına göre olacaktır. İlk kaparo yollayan ilk sıralara oturacaktır. Araç hareket ettikten sonra her molada 2 şer kişi arkaya kaydırılmak suretiyle yer değişimi yapılacaktır. Bu etkinlik boyunca her gün sabah olacak şekilde devam ettirilecektir.

Arkadaşlar merhaba
Uzun zamandır planladığım bir etkinliği nihayet hayata geçirmeye karar verdim. Mevsim ve zamanlama olarak da güzel bir zamana denk gelen bu etkinlikte yayla yürüyüşü ve kampı, deniz, göl, dere yürüyüşü orman patikaları gibi birçok farklı parkuru farklı destinasyonlarda yürümen şansına sahip olacağız. İmkanları müsait olan 15 arkadaşımla bu maceraya atılmaktan çok memnun olacağım .

Saat

1 (Cumartesi) 00:05 - 7 (Cuma) 23:05

Yer

Batı Karadeniz

Kastamonu Küre Dağları

Organizatör

TrekingTurkeykayit@trekinturkey.com Kurtköy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X