Haziran, 2019

23Haz13:3017:30Belgrad Ormanı Bentleri Doğa Yürüyüşü

Fazlası

Etkinlik Detayı

Oylarımızı kullandıktan sonra güzel bir orman yürüyüşü için yola koyuluyoruz.

Tarih: 23 Haziran Pazar

Buluşma yeri ve saati: 13.30 (Öğle namazından sonra, Bahçeköy Camii A101 karşısı)
Bitiş: 17.30 Bahçeköy merkezi olarak öngörüyoruz.

Katılım için bu formun doldurulması gerekiyor. Geziye 1 hafta kala form açılacaktır. Bildirimleri takip etmek için “Gidiyorum” butonunu işaretleyebilirsiniz.

– Etkinlik ücretsizdir. 4 saatlik kolay bir yürüyüştür. Yeni başlayanlar için uygundur.
– Kontenjanımız 20 kişidir.
– Lütfen su ve atıştırmalıklarınızı almış bir şekilde geliniz. İsteyenler sandviç veya meyve getirebilir. Erken gelenler kahvaltısını Bahçeköy’de yapabilir.
– Katılım için bu formun doldurulması gerekiyor. İletişim bilgilerimiz size sms olarak gönderilecektir. Arkadaşınız ile gelecekseniz onun da form doldurması gerekmektedir.
– 30 dakikaya kadar geç kalma ihtimali olan arkadaşlarımız varsa benimle iletişim halinde kalsınlar, onlar için formül üretebilirim.
– Bahçeköy’e ulaşım için Yenikapı Hacıosman metrosuna binip Hacıosman durağından kalkan 42HM Bahçeköy otobüsüne binebilirsiniz, en kolayı budur, 15 dakika sürüyor. Son durakta ineceksiniz. 10 dakikada bir vardır. Camiye çok yakındır, kime sorsanız gösterir. İki tane cami var, birisi parkın yanında olandır ama bizim buluşacağımız yer orası değildir. A101 karşısı minibüs yolundaki diye sorabilirsiniz.
– Alternatif olarak ise Zincirlikuyu Metrobüs durağının Sarıyer istikametine geçerek Bahçeköy minibüslerine binebilirsiniz, bu da 35 dakika sürüyor. Bahçeköy caminin tam önünde ineceğinizi söyleyin.

Saat

(Pazar) 13:30 - 17:30

Yer

İstanbul

İstanbul

Organizatör

Etkinlik24info@etkinlik24.com Balat İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X