Mayıs, 2019

04May12:0018:00Boğaziçi Sales ChallengeYarışma İstanbul

Satış alanında kariyer hedefleyen ve satışı bizzat deneyimlemek isteyen öğrencilerin buluşma noktası Boğaziçi Sales Challenge

Fazlası

Etkinlik Detayı

Boğaziçi Sales Challenge başvuruları açıldı!

Türkiye’nin ilk ve tek satış yarışmasının bir parçası olmaya hazır mısın?

Satış alanında kariyer hedefleyen ve satışı bizzat deneyimlemek isteyen öğrencilerin buluşma noktası Boğaziçi Sales Challenge’ın son başvuru tarihi 7 Nisan!

Türkiye’nin en köklü kulübü olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün Satış Pazarlama alt kurulu imzalı etkinlik bu sene de üniversite öğrencilerine satış alanındaki becerilerini sektörün önde gelen şirketlerine kanıtlama fırsatı veriyor.

Grubunu kur ve başvur!

Ön elemelerin ardından 4 Mayıs’ta gerçekleşecek olan final ise 2 etaptan oluşuyor.

İlk etap olan “strategy” etabında yarışmacılara bir vaka verilip buna bir çözüm bulmaları ve bu çözümü jüri önünde sunmaları istenmektedir.

2. etap olan “negotiation” etabında ise yarışmacı grup sahnede bir jüri ile karşılıklı oturup, bilgileri bizim tarafımızdan verilmiş bir ürünü jüriye satmaya çalışmakta ve ikna yeteneğini sergilemesi gerekmektedir.

Sen de bu eşsiz yarışmanın bir parçası olmak ve yurt dışı ve staj ödüllerinin yanı sıra birbirinden güzel daha nice ödülün sahibi olmak istiyorsan 2 kişilik grubunu kur ve hemen başvur!

Katılımın ücretsiz olduğu yarışma hakkında detaylı bilgi almak ve etkinliğe başvurmak için saleschallenge.buik.net sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Saat

(Cumartesi) 12:00 - 18:00

Yer

Boğaziçi Üniversitesi

Etiler

Organizatör

Etkinlik24info@etkinlik24.com Balat İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X