Mayıs, 2019

04May10:0016:00Bomonti KermesEğlence Bomonti

Fransız Fakirhanesi

Fazlası

Etkinlik Detayı

Sizleri 4 Mayıs 2019 Cumartesi günü Fransız Fakirhanesinde (Huzur Evi) Bomonti Kermesine bekliyoruz.El sanatları, kek ve kurabiye, giysi, kitap, cd ve dvd, çocuk oyuncakları ve çok daha fazlası… bekliyoruz ! Bomonti Kermesi, Bomonti’de, fakirlerin küçük rahibeleri tarafından huzur evini sürdürebilmek amacı ile para toplanması için düzenlenen bir yardımlaşma etkinliğidir.

A Spring Festival to benefit the Home of the Little Sisters of the Poor for the elderly at Bomonti will be held on Saturday, May 4th, 2019. Dont’ miss the annual BOMONTI KERMES: hand crafts, cakes and cookies, clothes, food from around the world, drinks and much more ! The Bomonti Kermes is a charity event hold by the Little Sisters of the Poor at Bomonti to collect money to maintain their elderly Home.

Não perca o bazar de primavera do asilo das Little Sisters of the Poor (Freiras de Bomonti) a ser realizado no sábado, dia 4 de Maio 2019. No bazar você poderá provar comidas de diversos países, comprar roupas, utensílios para casa, cds e dvds, livros, brinquedos de crianças e muito mais ! O Bazar de Bomonti é um evento de caridade com intuito de arrecadar fundos para o asilo da instituição.

Bomonti Fransız Fakirhanesi,
Silaşor Cad.
Ortakır sok. no.2
Bomonti – Istanbul
Tel. (0212) 2964608

Saat

(Cumartesi) 10:00 - 16:00

Yer

Bomonti

Bomonti

Organizatör

Etkinlik24info@etkinlik24.com Balat İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X