Mayıs, 2019

27May05:0005:00Mövenpick Hotel Istanbul’da RamazanYemek İstanbul

Mövenpick Hotel Istanbul’da Ramazan

Fazlası

Etkinlik Detayı

Mövenpick Hotel Istanbul, 6 Mayıs – 3 Haziran 2019 tarihleri arasında, Türk ve Osmanlı mutfaklarından eşsiz lezzetlerin canlı fasıl müziği eşliğinde sunulduğu görkemli iftar büfesiyle geleneksel Ramazan sofralarının keyfini yaşatıyor.

Başaşçı Giovanni Terracciano ve ekibi tarafından hazırlanan, her gün farklı lezzetlere ev sahipliği yapan iftar büfesinde; Ramazan şerbeti, çeşit çeşit iftariyelikler, Ramazan pideleri, zeytinyağlılar, yöresel çorbalar, ızgara ve kebap çeşitleri, mantı, döner ve 11 Ayın Sultanı’na yakışır lezzetlerin yanı sıra güllaç, ayva tatlısı, lokma, tulumba tatlısı, ekmek kadayıfı ve fırın sütlaç gibi tatlılar yer alıyor.

AzzuR Restaurant’taki bu muhteşem ziyafetin ardından iftar büfesinde sunulan gurme Mövenpick dondurmalarıyla serinleyebilirsiniz.

İftar büfesi kişi başı KDV dahil 175 TL’dir. Rezervasyon için 0212 319 29 29’u arayabilirsiniz.

Misafirleriniz için özel iftar davetleri…
Mövenpick Hotel Istanbul; çalışanları, iş ortakları ve misafirlerini muhteşem bir iftar davetinde ağırlamak isteyenler için de geleneksel lezzetlerle bezenmiş iftar set menü ve açık büfe seçenekleri hazırladı. 10 kişiden 400 kişiye kadar düzenleyeceğiniz iftar davetleri için 0212 319 29 29’dan Ziyafet Ofisi’ni arayabilirsiniz.

Saat

(Pazartesi) 05:00 - 05:00

Yer

Beşiktaş

Beşiktaş

Organizatör

Etkinlik24info@etkinlik24.com Balat İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X