Mayıs, 2019

22May(May 22)10:0026(May 26)17:00Türkiye Şamanik Uygulayıcı Eğitimi Modül 1Şaman İstanbul

Türkiye Şamanik Uygulayıcı Eğitimi Modül

Fazlası

Etkinlik Detayı

2019 Türkiye Şamanik Uygulayıcı Eğitimi
1.Yıl Sertifika Programı.
Bu eğitim, Juanita Puddifoot tarafından oluşturulan benzersiz bir derinlik eğitimidir.
Eğitim, ara çalışmalar içeren 5 günlük 4 modülden oluşur. Profesyonel şamanik uygulayıcı olmak isteyen veya kendi kişisel gelişimine önem veren herkes için uygun bir eğitimdir.

Türkçe ardıl çeviri yapılacaktır. Ulaşım Taksimden servis ile olacaktır.

Şamanik uygulayıcı olarak danışanlarla çalışırken, terapistin bu uygulamalar hakkında derinlemesine bilgi sahibi olması önemlidir. Şamanik uygulamalar yapacak olan terapist, daha yüksek rehberlik elde etmek için danışanın enerji alanlarında ve diğer alemlerde nasıl seyahat edeceğini anlamış olmalıdır. Ayrıca hem kendisinin hem de danışanın tecrübe ettiği sorunların oluşturduğu enerji bloklarının ve engellerin üstesinden gelebilmelidir.

Şamanizmin kökleri ilkel kabilelere dayanır. Bu kabilelerde şamanlar, büyük hastalıklara maruz kalmış olan veya toplumun yararı için toplum tarafından verilen görevle ruhlar alemi tarafından seçilerek diğer alemlerdeki varlıklarla iletişim kurabilen kişilerdir. Bu şaman erkekler veya kadınlar kendilerini şifa sanatlarına adarlar, çeşitli hastalıklara şifa veren bitkiler bulmak için doğa varlıklarıyla konuşur ve hastalarının enerji kısımlarını geri getirmek için enerji alemlerine yolculuk ederek “ruh parçalarını geri getirirlerdi”. Şifa insanları, hayvanların veya bitkilerin ruhsal varlıklarından, kabilelerine yiyecek bulmak amacıyla yardım isterlerdi ve kabilelerinin hayatta kalmasına yardımcı olmak için geleceğe dair mesajlar alırlardı. Trans hallerine girerken; davul, çıngırak gibi seslerin, müziğin ve dansın titreşimini kullanarak, kendilerinin ve kabilelerinin rehberlik alabilmesi için yüksek ruh varlıkları ile bağlantıya geçerlerdi.

Her bir kimsenin içerisindeki gerçek potansiyelin (şifa ve dönüşüm dahil) kilidini açabilmek için gerekli olan anahtar, vibrasyondur. Bu eğitim, katılımcıya iç görü kazandırarak kendi iç yaralarını çözmesine yardımcı olacak ve kişinin kendi içinde özgürlüğü bulması sayesinde başkalarına rehberlik yapabilmesine yardımcı olacaktır. Her bir modül, katılımcıların içsel ve dışsal kozmosta şifa çarkı ile bağlantılarını uyandırmaya odaklanmıştır. Bu, bilgelik ve bilginin kapılarını açarak bilinç düzeyindeki veya gizlenmiş temel sorunların şifalanmasını sağlayacaktır.

Terapistlerin alemler arası seyahat etme, ruh parçalarını geri getirme, şifa verme gibi şamanik süreçler hakkında derin bir bilgi ve tecrübe sahibi olmaları ve çeşitli seremonilerle kendi kişisel sorunları üzerine çalışmış olmaları esastır ki; danışanlarıyla güvenli bir ortamda ve şamanik bilgelikle çalışabilsinler. Her bir modülde, danışanın getirebileceği farklı yaşam sorunları ile nasıl çalışılacağına odaklanacağız: İlişkiler, evlilik sorunları, kariyer, sağlık sorunları, maddiyat, yaşamın yönü ve amacı, manevi yönelim, bağlantı kuramama sorunları, özgüven meseleleri, dişi ve eril enerjiler, anne, baba ve aile etkileri ve baskıları, yinelenen olumsuz kalıplar, geçmiş yaşamlar, ruh eklentileri, cinsel sorunlar, kimlik, sevgi, kayıp, keder, terk edilme… ve daha fazlası.

İnsan, insan dışı, hayvan ya da bitki benzeri bir biçimde gelebilecek ruhsal rehberlerin önemini birlikte keşfedeceğiz. Katılımcılar bu ruhsal öğretmenlerin neden değişiklik gösterdiğini, hangi özleri getirdiklerini, bunların günlük yaşama dair yansımalarını, bunlarla ne şekillerde bağlantı kuracaklarını ve nasıl somutlaştıracaklarını öğrenecekler.

Her yön bir elemente bağlıdır- Su, toprak, hava ve ateş, her birinin -yumuşak, ılık sudan azgın sellere ve tsunami tahribatına kadar- etki döngüleri vardır. Bu eğitimde, bu öğelerin nasıl etkileşimde bulundukları, nasıl hediyeler getirebileceklerini, bize nasıl yol göstereceklerini ve ayrıca onurlandırılmadıkları takdirde nasıl tahribata neden olacakları konusunda birlikte çalışmaya başlayacağız.

Eğitim deneyimseldir ve katılımcıya kendi kişisel sorunlarını keşfetmesi için kendi içsel yolculuklarına götürecek pratik egzersizler uygulatır. Bu çalışma her bir katılımcının Evrensel Bilgelik Kaynağı ile olan bağlantılarını arttırmasına yardımcı olur. Eğitimin önemli bir kısmında, vizyonlarınızın anlamıyla ilgili farkındalığınızı ve vizyonlarınızdaki metaforlarda saklı gizli enerjiyi keşfedeceğiz. Bu sayede katılımcılar vizyonların ne anlama gelebileceğini anlayacaklar ve danışanlara dönüşüm ve şifa sürecinde bir sonraki adımda yapabilecekleri pratik adımları verebilecekler, aynı zamanda hangi ritüelleri yapmaları gerektiği gibi daha sonraki adımları da tanımlayabilecekler.

Juanita Puddifoot: Profesyonel danışman olarak çalışan Juanita, Derin Anı Süreci (Deep Memory Process)- Regresyon yetkili eğitmeni ve Woolger Training International’da Woolger Konsey üyesidir. Juanita, atasal konular üzerinde ve ruh danışmanı ve Şamanik uygulayıcı olarak çalışmaktadır. 25 yılı aşkın süredir eğitmenlik yapmaktadır. Juanita’nın canlandırıcı ve pratik yaklaşımı, fiziksel dünyayla ruhsal alemler ve süptil enerjiler arasındaki bağlantıların daha iyi anlaşılmasına yardımcı olur.

Saat

22 (Çarşamba) 10:00 - 26 (Pazar) 17:00

Yer

Çatalca

Çatalca

Organizatör

Etkinlik24info@etkinlik24.com Balat İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X