Haziran, 2019

29Haz08:3018:00Vernon Frost ile Bilinçli Ebeveynlik 29-30 Haziran İstanbulSeminer İstanbul

Vernon Frost ile Bilinçli Ebeveynlik 29-30 Haziran İstanbul

Fazlası

Etkinlik Detayı

Seminerimize, tüm anne babaları, biyolojik bağı olmasa da çocuk yetiştirenleri, büyükanne, büyükbabaları, çocuk ve gençlerle çalışanları, öğretmen ve çocuklara hizmet veren görevlileri ve kendi çocukluk acılarını şifalandırmak isteyen herkesi davet ediyoruz.

Yaşamımız çocukluğumuzdaki deneyimlerimizle, özellikle de en yakınımızdaki, bize bakmakla yükümlü ebeveynimizin bizleri sarmaladığı durumlarla şekillenir. Beğensek de beğenmesek de, genelde elimizde olmadan bize büyürken nasıl ana babalık yapılmışsa aynı kalıpları tekrarlarız. Bu seminer, ebeveyn ve öğretmenlerinizin sizlerle ilgilenirken yaratılmış travmalarınızı, negatif düşünce ve inanç kalıplarınızı şifalandırmak, bunların yansıması olan döngüyü kırmak için çok güzel bir fırsat. Çok açıktır ki siz ne kadar farkında ve bilinçli olursanız o kadar gelişmiş bir insan, anne, baba, büyükanne, büyükbaba, öğretmen ve yol gösterici olursunuz. Bir yandan da kendi içindeki çocuğu anlayıp ona şefkat göstermek, insanlara sevgi ve anlayışla yaklaşmanın temelini oluşturur.

Bu seminerde :
• Vernon’la çocukluk acılarınız ve bilinçaltı kalıplarınızı temizlemek üzere birebir çalışma imkânı bulacak,
• Bakımınız altındakiler olduğu kadar, kendi içinizdeki çocuk üzerinde sözün etkisi ve gücünün farkına varacak,
• Kendi çocukluğunuza, çocuklarınıza, onların yüksek benliğine, ebeveyninize ve eğer bir aile kurmayı düşünüyorsanız gelecekteki çocuklarınıza bağlantı kuracağınız güçlü meditasyonlar deneyimleyecek,
• Affetmenin gücünün bilincine varacak,
• Atalar temizliği deneyimleri yaşayacak,
• Sezgisel yeteneklerinizi geliştirecek,
• Çocuklarınızı güçlendirmek için pozitif önermeler kullanmayı öğrenecek,
• İçinizdeki çocukla buluşacağınız çalışmalar deneyimleyeceksiniz.
Vernon’ın benzersiz yeteneği ile oluşturduğu bu kalp alanında, güçlü metafizik tekniklerle yapacağınız çalışmalardan oluşan bu seminer, kişisel gelişim sürecinizde kendinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri…

Vernon Frost dünyaca tanınmış uluslararası metafizik öğretmenidir. Hipnoterapi, ruhsal hafıza, kişisel değişim (transformasyon) yöntemleri ile ilgili seminerleri binlerce insanın hayatını değiştirmiş ve değişimlerine öncülük etmiştir. Frost’un derin bilgisi ve deneyimi sayesinde oluşan atmosfer, mutlu ve güçlü bir alan olarak iyileşmeye ve bireysel keşife en uygun zemini sağlamaktadır. Vernon sertifikalı bir hipnoterapist, kişisel gelişim uzmanı ve spiritüel danışman olarak Cape Town’da çalışmalarını sürdürmektedir. 41 yıllık deneyime sahip olan Vernon, İngiltere, Avrupa, Australya ve Mauritius’da çeşitli seminerler gerçekleştirmiştir. Vernon’ın yoğun ilgi gören Türkiye’deki çalışmalarının bu 17. Yılını kutluyoruz.
http://www.vernonfrost.co.za/

TARİH: 29-30 Haziran 2019 (Cumartesi, Pazar)

YER: Elite World HOTEL Talimhane
www.eliteworldhotels.com

SAAT: 09:00-18:00 (Çıkış saati daha erken veya daha geç olabilir)

(Seminer ücretine tüm öğle yemeği + kahve arası ikramları ve tercüme dahildir.)
Anne baba birlikte katılım durumunda %10 indirim uygulanır.
Erken ödeme indirimi ve ücret bilgisi için lütfen irtibata geçiniz.

Seminer tarihinden 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde hakkınızı 6 ay içinde bir sonraki seminerde kullanabilirsiniz. (Daha sonra yapılan iptallerde hak iadesi yapılmayacaktır.) Kapora ve para iadesini hiçbir durumda gerçekleştiremiyoruz. Bu konudaki özeniniz için şimdiden teşekkür ederiz.

* Ödemelerde katılımcı ismini mutlaka belirtmenizi ve
fatura kesimi için TC kimlik no ve adres bilgilerinizi yazmanızı, şirket adına fatura istenecek ise ödemenin şirket hesabından yapılmasını ve fatura bilgilerini bildirmenizi önemle rica ederiz.

Atölye Akana
Nispetiye Mahallesi Birlik Sokak Akyıldız Sitesi D Blok 24/4 Levent İSTANBUL
0538 354 4449

Saat

(Cumartesi) 08:30 - 18:00

Yer

İstanbul

İstanbul

Organizatör

Etkinlik24info@etkinlik24.com Balat İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X